Kalendarz wydarzeń

Plan rozwoju zawodowego // Odważny Festiwal Kreatywności - Kurs Zawód Artystka
Czwartek, 28 Listopad 2019, 15:00 - 21:00
Odsłon : 124
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czwartek, 28 listopada, godz. 15:00-21:00
PLAN ROZWOJU ZAWODOWEGO - 6 godz

Może myślisz, że skoro nie jesteś szefową wielkiego przedsiębiorstwa, nie masz na głowie rady nadzorczej i akcjonariuszy – to planowanie tego, co będziesz robiła za dwa lata nie ma większego sensu? Stawiasz pierwsze kroki w świecie sztuki? Działasz intuicyjnie? Improwizujesz? Uważasz, że tabelki raczej zabijają, niż wzmacniają kreatywność? Planowanie kojarzy Ci się ze stratą czasu?

Jesteśmy innego zdania. Myślenie długofalowe, planowanie strategiczne, tworzenie śmiałych wizji nie jest domeną wyłącznie przedsiębiorców. Projektowanie przyszłości może przynieść korzyści. Osoby planujące swoją przyszłość osiągają lepsze wyniki w pracy, bardziej dbają o swoje zdrowie, a co najistotniejsze są w stanie lepiej przewidzieć i przygotować się na przeszkody na drodze do wybranego celu. Częściej osiągają to, na czym im zależy. Z tego właśnie powodu zachęcamy Cię zarówno do snucia śmiałych wyobrażeń, jak i do rozważnego namysłu nad kolejnymi, małymi krokami.

Tak ukierunkowane myślenie o rozwoju zawodowym może wspierać Cię w procesie podejmowania decyzji, regulować poziom niepewności związanej z pracą, koncentrować Twoją uwagę na oszczęd-nym gospodarowaniu tym, co już masz; a nawet wspierać w bardziej realistycznym planowaniu konkretnych zadań. Planowanie może być twórczym procesem.

KURS Zawód Artystka
Poprowadzi: Anna Szapert, Paulina Czapska

Malujesz, fotografujesz, filmujesz, projektujesz, piszesz, tańczysz? Działasz w polu sztuki? Zajmujesz się animacją kultury? Tworzysz?
Zarabiasz na swojej twórczości, albo chciałabyś zacząć?
Chcesz coś zmienić w swojej pracy? Coś Cię blokuje? Masz wrażenie, że dobre pomysły zbyt długo pozostają tylko pomysłami?

Kurs „ZAWÓD: ARTYSTKA – ćwiczenia z pracą” zaprojektowany dla artystów wchodzących na rynek pracy oraz takich, którzy planują wprowadzić w swoim życiu zawodowym zmianę.

Kurs ma formułę pracy w grupie. Zawiera elementy przekazywania wiedzy, wymiany doświadczeń i dyskusji, pracy kreatywnej w małych zespołach oraz pracy indywidualnej w trakcie zajęć. Rama kursu została stworzona w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach i narzędzia art coachingowe.

Prowadzące pomagają spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw. Uczą krytycznego i samodzielne-go myślenia. Towarzyszą w procesie budowania świadomości, samodzielności, sprawczości oraz odpowiedzialności osobistej i społecznej. Pokazują, że praca z emocjami i przekonaniami na temat świata i siebie jest równie istotna, jak poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności w innych obszarach życia. Wierzą po prostu, że zmianę świata warto zacząć od siebie.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona[at]okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
norwid link
fbmin

 
  biblioteka
huta sztuki male
Blogi
Kontakt

stat4u