Kalendarz wydarzeń

Sztuka i pieniądze // Odważny Festiwal kreatywności - Kurs Zawód Artystka
Środa, 27 Listopad 2019, 15:00 - 21:00
Odsłon : 97
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Środa, 27 listopada, godz. 15:00–21:00
SZTUKA I PIENIĄDZE - 6 godz

Pieniądze i sztuka to dwa kompletne przeciwieństwa - wydaje się, że taka jest pierwsza, najczęściej spotykana reakcja na zestawienie tych dwóch słów obok siebie.

Jak poruszasz się w świecie finansów? Ile energii i czasu poświęcasz na martwienie się o stan swoje-go portfela? Co z tego wynika? Czym dla Ciebie są pieniądze? Co czujesz, kiedy o nich myślisz? Czy tworzenie traktujesz jak działalność zarobkową? Co myślisz na temat swoich dochodów w kontekście uprawiania sztuki? Jak gospodarujesz swoimi środkami finansowymi? Jakich zmian w sferze finanso-wej potrzebujesz?

Podczas tego spotkania zastanowisz się nas swoją osobistą historią relacji z pieniędzmi, stworzysz listę kryteriów wspomagającą wycenę twojej twórczości i poćwiczysz negocjacje finansowe.

KURS Zawód Artystka
Poprowadzi: Anna Szapert, Paulina Czapska

Malujesz, fotografujesz, filmujesz, projektujesz, piszesz, tańczysz? Działasz w polu sztuki? Zajmujesz się animacją kultury? Tworzysz?
Zarabiasz na swojej twórczości, albo chciałabyś zacząć?
Chcesz coś zmienić w swojej pracy? Coś Cię blokuje? Masz wrażenie, że dobre pomysły zbyt długo pozostają tylko pomysłami?

Kurs „ZAWÓD: ARTYSTKA – ćwiczenia z pracą” zaprojektowany dla artystów wchodzących na rynek pracy oraz takich, którzy planują wprowadzić w swoim życiu zawodowym zmianę.

Kurs ma formułę pracy w grupie. Zawiera elementy przekazywania wiedzy, wymiany doświadczeń i dyskusji, pracy kreatywnej w małych zespołach oraz pracy indywidualnej w trakcie zajęć. Rama kursu została stworzona w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach i narzędzia art coachingowe.

Prowadzące pomagają spojrzeć na wyzwania z różnych perspektyw. Uczą krytycznego i samodzielne-go myślenia. Towarzyszą w procesie budowania świadomości, samodzielności, sprawczości oraz odpowiedzialności osobistej i społecznej. Pokazują, że praca z emocjami i przekonaniami na temat świata i siebie jest równie istotna, jak poszerzanie swojej wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności w innych obszarach życia. Wierzą po prostu, że zmianę świata warto zacząć od siebie.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona[at]okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

Listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
norwid link
fbmin

 
  biblioteka
huta sztuki male
Blogi
Kontakt

stat4u